OgłoszenieGry online


Gra w chowanego

Język: japoński

Opis: Na początku wybierz liczbę graczy, 1 lub 2. Naciskając na kółeczko na dole zaczynasz grać. W kółeczku pojawi się jedna z muminkowych postaci. Jeżeli z beczki wychyli głowę ta sama, musisz jak najszybciej najechać na nią myszką.

Zagraj!Wąż Hatifnatów

Język: japoński

Opis: Klasyczna gra w węża z udziałem Hatifnatów. Wybierz liczbę graczy. Następnie musisz, sterując strzałkami na klawiaturze, zbierać ziarenka Hatifnatów, ale uważaj! Hatifnaci nie mogą się z sobą zderzyć!

Zagraj!Gra pamięciowa

Język: japoński

Opis: W grze tej musisz zapamiętać, które z poszczególnych postaci wydawały odgłosy, a następnie nacisnąć na nie w odpowiedniej kolejności. Dostępne są dwie wersje gry.

Zagraj! (wersja nr 1)

Zagraj! (wersja nr 2)Muminkowe puzzle

Język: japoński

Opis: Na pewno każdy z Was układał kiedyś puzzle, więc myślę, że nie muszę tłumaczyć zasad. :) Dostępnych jest kilka trybów tej gry (m. in. na czas).

Zagraj!Muminkowe mini-gry

Język: japoński

Opis: Proste, krótkie gry. Za przejście każdej z nich można otrzymać wyjątkowe tapety na pulpit z Muminkami.

Zagraj!
Tatuś Muminka wędkarzem

Język: fiński

Opis: Gra polega na złowieniu jak największej ilości ryb w jak najkrótszym czasie. Wędkę zarzuca się przytrzymując i manewrując lewym klawiszem myszy, a zwija się ją przytrzymując spację.

Forumowy rekord: 18 kg (Tina).

Zagraj!Opowieść Muminka

Język: angielski, francuski lub niemiecki

Opis: Gra zaprojektowana na konsolę Game Boy color, teraz dostępna również w wersji online. Aby w nią zagrać potrzebna jest wtyczka Java. Klikając dwa razy prawym klawiszem myszy wyświetlają się opcje: można powiększyć okienko gry, wyłączyć dźwięk itp. (szczegóły: klik). Rozpoczynając grę klikamy enter, później zatwierdzamy wszystkie opcje literką "z". Poruszamy się strzałkami, skaczemy "z", przetwarzamy zebrane owoce na energię za pomocą "x". Po przejściu każdego poziomu otrzymujemy hasło, dzięki któremu w razie przegranej możemy kontynuować grę od tego miejsca, zamiast zaczynać od początku.

Zagraj!
Wielka przygoda Muminka

Język: japoński

Opis: Jest to japońska wersja gry "Opowieść Muminka" (niewiele się od niej różniąca), obsługiwana przez tę samą konsolę. Sterowanie i wszystkie inne zasady obowiązują te same.

Zagraj!


Copyright ˆ 2010-2012 Dolina Muminków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel lublin mój link